Mentholka Plastry chłodzące CANNADERM

Mentholka Plastry chłodzące CANNADERM

417
Obecnie brak na stanie
22,71 zł
Brutto

Plastry chłodzące Mentholka do stosowania m.in. przy bólach pleców, mięśni, stawów. Wyrób medyczny.


Darmowa wysyłka
od 40 zł

Wysyłka w 24 H

Opis

Plastry chłodzące Mentholka do niwelowania bólu pleców, mięśni, stawów, sztywności karku, przeciążenia mięśni i ścięgien.

Wygodna aplikacja i łatwe usuwanie bez podrażnienia skóry.

Dla dorosłych i dzieci 3+.

Skład: woda oczyszczona, gliceryna, poliakrylan sodu, mentol, olej konopny, indygokarmin

Sposób użycia: oderwać przezroczystą folię od plastra, nałożyć na skórę i delikatnie przycisnąć na całej powierzchni. Po aplikacji dokładnie umyć ręce. Stosować od 1 do 3 plastrów dziennie. Każdy plaster może być stosowany nieprzerwanie przez 8 godzin. Nie nakładać kilku plastrów jednocześnie. Nie nakładać plastra ponownie po usunięciu.

Uwaga: W plastrach nie zastosowano kleju, dlatego ich przyczepność do skóry jest mniejsza niż w przypadku standardowych plastrów przeciwbólowych. Nie należy stosować plastrów podczas czynności, w których ruch jest wzmożony np. ćwiczenia fizyczne. Sugerujemy wzmocnienie przyczepności plastra np. obcisła odzieżą.

Ważne! Plastrów nie należy stosować u dzieci poniżej 3 roku życia i osób ze skórą nadwrażliwą. Dzieci powyżej 3 r.ż. powinny używać plastra wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.

Nie wolno naklejać plastra na brzuch u kobiet w ciąży. Nie stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którąkolwiek z zawartych substancji. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy zdjąć plaster i dokładnie umyć skórę zimną wodą z mydłem.

Nie naklejać plastra na błony śluzowe, usta, podrażnioną lub zranioną skórę i inne wrażliwe miejsca. Unikać kontaktu plastra z oczami. Podczas stosowania plastrów nie zgłaszano żadnych działań niepożądanych związanych z jednoczesnym stosowaniem z lekami. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, należy zgłosić się do lekarza. Nie używać po upływie daty ważności. Nie używać w przypadku oczywistego uszkodzenia opakowania.

Przechowywanie: plastry chłodzące należy przechowywać w nieuszkodzonym opakowaniu, w suchym miejscu w temperaturze 15-25°C, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem, mrozem i wysokimi temperaturami.

Zawartość opakowania: 3 plastry 10x14 cm

Szczegóły produktu

Nowy

Komentarze (0)

No reviews

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dziękujemy za wasze zaufanie
Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności