O nas, czyli poznajmy się

Witaj! Miło nam powitać Cię na stronie naszego sklepu ekologicznego. Jak widzisz, to nowy sklep, który cały czas staramy się rozbudować i rozwinąć, tak aby z naszej oferty mogło skorzystać jak najwięcej osób.

O nas, czyli nasz zespół

Na co dzień unikamy plastiku. Na zakupy zabieramy płócienną torbę, na targu pakujemy owoce do woreczków z firanki. Staramy się jak najmniej korzystać z samochodu, a częściej chodzić pieszo, jeździć rowerem lub środkami komunikacji publicznej. Ograniczamy zużycie wody i prądu.

Staramy się korzystać głównie z naturalnych, ekologicznych produktów, których na polskim rynku jest coraz więcej. Nie zawsze są one jednak łatwo dostępne, a ich ceny zniechęcają wielu klientów.

Uznaliśmy, że to musi się zmienić. Dlatego postanowiliśmy stworzyć własny sklep z ekologicznymi produktami, które są dobrej jakości oraz w przystępnej cenie.

O nas, czyli sklep ekologiczny

Cały czas poszerzamy ofertę naszego sklepu Ekozakupy.online o kolejne produkty. Staramy się sprzedawać towar dobrej jakości. W jaki sposób? Wybieramy asortyment tylko tych producentów, którzy rzeczywiście dbają o jakość swoich towarów - prowadzą badania i stałe kontrole działania poszczególnych specyfików.

Jednocześnie szukamy dostawców, którzy nie mają wygórowanych cen. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom naturalne produkty spożywcze oraz kosmetyki i środki czystości, na które po prostu mogą sobie pozwolić.

Naszym celem jest stałe zwiększanie oferty sklepu. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje od naszych klientów, którzy bezskutecznie szukają poszczególnych ekologicznych produktów. Wszelkie sugestie dotyczące asortymentu - jego poszerzenia lub zmiany - przyjmujemy mailowo. Prosimy o wysyłanie wiadomości w tej sprawie na adres sklep.ekozakupy@online

A także o nas, czyli o naszej ofercie

Obecnie w naszym sklepie oferujemy: zdrową żywność - m.in. słodycze bez cukru i produkty ze zdrowych zbóż; naturalne kosmetyki - np. z ekstraktem ze śluzu ślimaka (Hit!); suplementy diety w dużych opakowaniach; produkty konopne o rewelacyjnym działaniu; środki czystości - ekologiczne, z certyfikatami; produkty do higieny osobistej - m.in. kubeczki menstruacyjne i kompostowalne podpaski.

I jeszcze o nas, czyli podstawowe dane firmy

Uniplo sp. z o.o.

ul. Stefana Jaracza 28

76-200 Słupsk

KRS 0000780963

REGON 383070890

NIP 8393210832

Dziękujemy za wasze zaufanie
Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności