S - Transparentny - Kubeczek...

S - Transparentny - Kubeczek menstruacyjny

41
Dostępny
69,00 zł
Brutto

Kubeczek menstruacyjny Perfect Cup może być używany nawet przez 12 h bez wyjmowania. Jest wielorazowy - powinien wytrzymać kilka lat!

Darmowa wysyłka
od 40 zł

Wysyłka w 24 H

Opis

Kubeczek menstruacyjny polskiej firmy PerfectCup to wspaniała alternatywa dla podpasek i tamponów, zapewnia większy komfort użytkowania nawet do 12 godzin bez wyjmowania.

PerfectCup wyprodukował kubeczki ze skrupulatnie przebadanego materiału (100% silikonu medycznego), bezpiecznego dla kobiet.

Kubeczek nie podrażnia delikatnej skóry i skutecznie zbiera płyny menstruacyjne. Oznacza to, że krew ani zapach nie wydostają się na zewnątrz.

Rezygnując z podpasek i tamponów na rzecz kubeczka menstruacyjnego oszczędzasz i dbasz o środowisko. Nie musisz rezygnować ze swoich pasji ani obowiązków ze względu na okres. A kubeczek posłuży Ci nawet kilka lat!

Zalety kubeczka menstruacyjnego:

- łatwy w użyciu – wypracowanie ulubionej techniki wkładania kubeczka sprawi, że posługiwanie się nim stanie się dla Ciebie czymś bardzo zwyczajnym nie sprawiającym kłopotów;

- komfortowy – prawidłowo umieszczony kubeczek w pochwie nie będzie powodował żadnego dyskomfortu, zapomnisz o nim i o okresie;

- higieniczny – myjąc kubeczek menstruacyjny po każdym opróżnieniu zapewniamy sobie całkowicie bezpieczne i higieniczne jego użytkowanie. Po zakończonym cyklu kubeczek dezynfekujemy. 

- Vegan Friendly – dbając o zdrowie i komfort kobiet jak również o dobro zwierząt, w całym cyklu produkcyjnym kubeczków nie używa się absolutnie żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. 

- zapewnia 12 h ochronę – kubeczek menstruacyjny PerfectCup jest pojemniejszy od tamponów i podpasek, a to oznacza, że nawet do 12 godzin możesz cieszyć się z ochrony, niezależnie od pory dnia czy nocy i wykonywanych czynności.

Opakowanie zawiera:

- kubeczek PerfectCup w rozmiarze S, transparentny

- bawełniany woreczek

Szczegóły produktu

4 Przedmioty
Nowy

Komentarze (0)

No reviews
Dziękujemy za wasze zaufanie
Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności