Olej konopny tłoczony na zimno 250 ml

Olej konopny tłoczony na zimno 250 ml

397
30,00 zł
Brutto

Klasyczny olej konopny tłoczony na zimno z ziarna konopi

Darmowa wysyłka
od 40 zł

Wysyłka w 24 H

Opis

W butelkach z ciemnego szkła o pojemności 250 ml kryje się zielony olej o niepowtarzalnym korzenno-orzechowym. Olej tłoczony jest na zimno.

Właściwości prozdrowotne oleju konopnego znane są nie od dziś. Zawiera on drogocenne wielonienasycone kwasy Omega, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Ma idealną proporcję kwasów Omega 3 do Omega 6 (3:1) i doskonale odżywia ludzki organizm od wewnątrz zapobiegając m.in. cukrzycy, miażdżycy, nadciśnieniu oraz innym chorobom cywilizacyjnym.

Może być stosowany również zewnętrznie na skórę jako środek przeciwzapalny oraz na włosy czy paznokcie jako preparat działający łagodząco i pielęgnacyjnie.

Konopny olej zawiera także cały zestaw pierwiastków śladowych i korzystnych dla zdrowia minerałów oraz witamin. Na szczególną uwagę zasługuje rzadko spotykana w innych środkach spożywczych naturalna witamina K, która bierze udział w procesach gojących i działa przeciwzapalnie. Z uwagi na swoje właściwości olej z nasion konopi znajduje zastosowanie jako wszechstronny środek spożywczy i naturalny kosmetyk bez skutków ubocznych.

Olej należy spożywać na zimo. Nie nadaje się do smażenia.

Produkt polski.

Producent: Olivar

Cena za 1000 ml – 100 zł

Szczegóły produktu

9 Przedmioty

Komentarze (0)

No reviews

Zobacz także

Dziękujemy za wasze zaufanie
Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności